Bağış Yapmak İster misiniz ?
Torpido gözünde olması gereken 5 şey!

 

Torpido gözünde olması gereken 5 şey!

Torpido gözü şoför için gerekli olan şeyleri saklamak için vardır. Kimisi çöp kimisi de lüzumsuz şeylerin durduğu bir yer olarak görse de torpido gözlerini amacına uygun kullanmak beklenmeyen durumlarla karşılaştığınızda işinizi oldukça kolaylaştıracaktır. Önceliklerinizi belirlemeli ve her zaman bir adım sonrası düşünmelisiniz.

Telefon numaraları
Acil durumda aranacak kişilerin numaralarının olduğu bir liste mutlaka bulunmalı ne de olsa cep telefonları çıktığından beri ezber yeteneğimizi kaybettik. 

Şarj aleti
Şunu hep hatırlayın: Telefonunuzun şarjı her zaman en olmadık zamanda biter ve sizi zora sokar. En büyük önlem olarak araç şarjını eksik etmeyin.

Fener
Gece yolculuklarında sizi ıssız yerlerde bekleyen sürpriz arızalar da olacaktır. gözünüz gördüğü sürece ufak tefek sorunların üstesinden gelebilirsiniz. O feneri mutlaka o gözde bulundurun.

Kaza tespit tutanağı
Ciddi bir durum olmadığı halde küçük bir kaza nedeniyle trafikte saatlerce beklemek zorunda kalmamak için kaza tespit tutanağını yanınızda bulundurmanız gerek, özellikle de ne zaman ne olacağı belli olmayan çılgın trafikte.

Ruhsat
Ruhsatsız sakın ha o kontağı çevireyim demeyin. Ruhsatın, aracınızın ayrılmaz bir parçası olduğunu unutmayın ve onu her zaman evde ya da işte unutmak gibi bir sorun yaşamayacağınız torpido gözünde tutun.

 

Sosyal Medya

Yorumlar (0)
× Yorumlar: Henüz Yorum Eklenmemiş. İlk Yorum Yapan Sen Ol
Yorum Yap
Ad Soyad (*)
E-Posta
Yorumunuz (*)
  BİLGİ ALMAK İSTİYORUM